نتایج جستجو برای عبارت :

آشنایی با عطر فوق العاده Pure Poison

شب بود و ماه بود و بیابان اضافه شد
یک غصه بر ستم کشیِ جان اضافه شد
از سمت قلب خسته ی من ترس و دلهره
از سمت چشم های تو طوفان اضافه شد
موی تو، تور ماهی بی چاره قلب من
قلاب عشق آمد و بر آن اضافه شد
تیرت دقیق آمد و بر شعر من نشست
زخمی عمیق بر دل حیران اضافه شد
از بس خیال در سر من دور می زند
در کوچه ای هزار خیابان اضافه شد
گرمای بی نهایت اهواز بس نبود
توی سرم شلوغی تهران اضافه شد!
می خواستم ببینمت اما نیامدی
فیلی به تنگی دل فنجان اضافه شد
حالا سپیده سر زد
شده از چشم کسی سست شود دستانت؟
یا که از دیدن او لزره بیفتد جانت؟
شده در شهر خودت مثل غریبی باشی!
به تمنّا برسد قسمتِ آبت ؟نانت؟
شده با درد شبی همدم گریه بشوی؟
یا که یک زخم قدیمی بکند گریانت؟
شده یک خاطره ات زخم جدایی باشد
که به ذهن آوری و رود شود چشمانت؟
روز و شب مُردم و در خاطره ها در حبسم!
شده یک خاطره عمری بشود زندانت!؟
پارمیدا مقیسه
قوی تر آمدم اما خداقوت به بازویت
که بردی لشکر قلب مرا با تار گیسویت
نمی دانم میان برق چشمانت چه وردی بود
که هم جادوگران ماندند در تفسیر جادویت
تو آن سیلی و من آوار گیلانم تو میدانی
که هر دم غرق می گردم میان این هیاهویت
نمی دانم کجا آموختی علم قضاوت را
که هر جا بوده حق با من تو گفتی از ترازویت
شبیه تنگ بی ماهی بدون تو چه آرامم
دچارت بودم و در انتظار نوش دارویت
کتابی یافتم در “عمق تنهایی” خود از خود
از امشب می شوم با شعرهایم من غزل گویت
محمد امین
از روزهای رفتنت پاییزتر بودم
از شمس های دیگرت تبریزتر بودم
باران اگر آنسوی شیشه داشت می بارید
این سوی شیشه بی هوا من نیز، تر بودم
یک شب اگر دستت به تار موی من می خورد
از نغمه ی داوود شورانگیزتر بودم
شاید اگر یوسف به قلبم فرصتی می داد…
از تیغ چاقوی زلیخا تیزتر بودم
شاید تمام چشم ها را کور می کردم
شاید که از قوم مغول چنگیزتر بودم…
یک مزرعه اندوه در من مانده… حقم نیست
من با تو از هر دشت حاصلخیزتر بودم
رسم بزرگی را به جا هرگز نیاوردی!
از هر کس و نا
از اول هر چه باشد تا آخر هم همان می ماند!
گاهى “تغییر” بى معنى ترین واژه ى دنیاست.
اکثرِ آدم هایى که می گویند عوض می شوم، نه تنها عوض نمیشوند
بلکه همانى هم که بودند را یادشان میرود!
درست مثلِ لباسى که فروشنده قالبمان کرده
و سال هاست قرار است در تنمان جا باز کند،
اما هر روز بیشتر خفه مان میکند!
علی قاضی نظام

خسته از «انقلاب» و «آزادی»، فندکـی درمیاوری… شاید
هجده «تیر» بی سرانجامی، توی سیگار «بهمنت» باشد
+ سکوت ممتد.....................
اندیشه ام خشکید دراین ناکجا آباد
این ناله ها هرگز نمی گنجد دراین فریاد
تا در کف تو رشته تقدیرهای ماست
پروردگارا داد خواهم من از این بیداد
من بنده سرکش نبودم نیستم شاید
این بار از دستت عنان بنده ای افتاد
تو سوزها در سینه خواهی ناله ها در دل
من یک خدای شاد می خواهم خدای شاد
من شعرهای تازه می خواهم زبانی نو
من دشت خواهم سبزه خواهم سایه شمشاد
من دامن یک کوه سرکش در بغل خواهم
من بید می خواهم که رقصد با صفای باد
یک چشم پر می خواهم از احساس دیدن ها
یک گ
برو که باز دلت را به دلبری دیگر..
به هرکسی که گمان می بری کمی سر تر..
برو که عشق پشیمان شود از آمدنش
که ما دو روح جداییم، در دو تا پیکر!
بگو به شعر که این بار حالی اش بشود
قرار نیست بیایی، قرار نیست اگر،
دلم گرفت، به یادم بیاورد که تو را
قرار نیست که این روزهای شهریور …
چقدر حرف نگفته میان پنجره ماند
چه شعرهای سپیدی که توی این دفتر …
برو که مرگ خودم را نشان من بدهی
برو که نیست نیازی به زخم این خنجر!
همیشه آخر قصه بی آشیان مانده ست
پرنده ای که به امید
همانطور که می دانید عطر در زندگی انسان ها جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و اکثر افراد از آن ها بصورت روزانه استفاده می کنند. خانم ها علاقه ویژه ای به عطرها دارند و به همین دلیل می خواهیم در این مقاله از کلبه عطر به معرفی یک عطر خوشبو و لوکس از برند دیور بپردازیم. در ادامه با ما همراه شوید تا با عطر پیور پویزن بیشتر آشنا شوید.
معرفی ادوپرفیوم زنانه PURE POISON دیور
ادوپرفیوم PURE POISON در سال 2004 زیر نظر عطرسازهای کاربلد به نام های «Carlos Benaim»، «Dominique Ropion» و
در چه زمان هایی عسل همانند سم می شود
کارشناس مواد غذایی درباره اینکه در چه زمان هایی عسل مانند سم می شود می گوید که عسل برای کودکان زیر یکسال دقیقا مانند سم است چرا که بوتولیسم یک بیماری فلج کننده جدی می‌باشد که توسط سم تولید شده از باکتری کلستریدیوم بوتولینوم ایجاد می‌شود.ادامه مطلب در چه زمان هایی عسل همانند سم می شود ادامه مطلب...
GoldThe beauty and rarity of gold, and the fact that it does not rust or tarnish, have made it highly valued throughout history. Pure gold is soft. It is generally hardened by alloying (mixing) it with copperor silver. The gold content of these alloys is measured in carats. Pure gold is said to be 24 carats, whereas an alloy of equal parts of gold and, say, silver is said to be 12-carat gold. Eighteen-carat goldis 18/24 pure gold; that is, 75 per cent gold. Mining and panning for gold Gold is found as a pure metal. It occurs either in the form of grains in sand or gravel, or as veins in rock. Very occasionally, much larger pieces are found on the surface. Piece Nowadays, most gold is obtained from mines. The rock is blasted out with explosives and then crushed by heavy machinery. The powde
با مرگ من شاید علف‌ها جان بگیرند
شب بادهای هرزه ای میدان بگیرند
سرما بریزد در خطوط استوایی
صبح زمین را عصر یخ‌بندان بگیرند
تندیسی از عشق و جنونم تا دم مرگ
ای کاش دستانت مرا سیمان بگیرند
تو تکه ای از آسمان روی زمینی
باید تو باشی ابرها باران بگیرند
من سخت گشتم تا تو را فهمیدم ای خوب!
حیف است این مردم تو را آسان بگیرند
مردم چه می فهمند این عشق اتفاقی ست؟
باید بیفتد قصه‌ها جریان بگیرند
در چشم‌های میش ها هم ماده‌گرگی ست
تا استخوان عشق را دندان ب
Soudabeh:Prayer for Pure Life and Ease of Affairs
O Lord! Send peace upon Mohammad and his household (P.B.U.H.), make it easy for me to do those tasks You like them as well as the doer of them, and help me in doing them, make me succeed in leaving those tasks You don't like them, nor  the doer of them and help me in  leaving them.Make me join You from the closest ways  reaching You, those ones which are  the easiest ways for me.O Lord! Grant me  honor to be with You, with no need for separation and distance, teach  me discipline in the best way that there is no punishment in it, grant me rewards without incurring any disaster or incident.
لینک انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی  مدل پیور را مشاهده میفرمایید
با ورود به سایت انواع دستگاه ها با توضیحات قابل مشاهده میباشد.
http://www.cckplus.ir/product-filter/group-%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%A8-%D8%AE%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C/subgroup-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%A8-%D9%85%D8%AF%D9%84-Pure/
Soudabeh:Allah considers the act as Khair (good) that is defined in the realm of the Imam.Each action has a begining,  continuation and end. The rules of the begining of the act is related to Maghreb to Isha, continuation of the act is related to morning to noon and the result of the act is related to Asr (evening).
What is the feature of this planning? There is a connection between human deeds and they aren't separated. Human acts vary in their various situation. If it was supposed that an action  be Khair (good) and pure, its continuity should also be Khair (good) and pure. In fact, the act takes on different appearances just like night and day.All human mistakes are due to not seeing this continuity of the act. Hazrat Amir Al _Moumenin ( Commander of the faithfuls) says: " every ac
How can i talk to you one more time
Its been a long time my friend 
Im wondering around with a hole in my chest
How can I talk to you
Even when i tempted to forget you
There's still a hope
Even when i know you was not mine and you're not now  either... 
I don't know what i got in me 
That scares everyone even me... 
It's like everything i want in this life 
Everything i touch 
How i smile how i treat ppl
Is poison 
Its like i always do something rong
It's like i always ruined everything 
..... 
اخیرا یه آهنگی به نام  Livin' in a World Without You از آلبوم رزهای سیاه 2008 و از گروه راکی با نام The Rasmus شنیدم که به معنی واقعی هر بار موقع شنیدنش خشکم میزنه...
این آهنگ بی نظیره... البته دو نسخه از اون وجود داره که هر دو شنیدنی هستن اما احتمالا نسخه آکوستیک اون بتونه اشکتون رو در بیاره...

متن انگلیسی شعر رو اینجا میذارم. اگه کسی دوست داشت بگه ترجمشم میذارم. ترجمه کردن این شعر بی نظیر جزو وقت های تلف شده عمر نمیتونه محسوب بشه...
عنوان: زندگی در دنیایی بدون تو - Li

Iran bitumen drum✴
Sepahan Bitumen jey Company is a manufacturer of various types of bitumen metal barrels.
Export barrels include standard 84 cm export barrels with a capacity of 2 ± 150 kg.
Standard standard 98 cm export barrel with a capacity of 180 x 2 kg.
Standard export barrel 93 cm standard with a capacity of 200 kg.
 And a standard 98 cm export barrel with a capacity of 225 kg.
Pure bitumen made of cold rolled steel sheets with st12 grade hardness and 0.6 mm thickness.

After leak testing, the produced barrels are manually painted with solvent and bitumen and transferred to the barrel filling fields for bitumen refining operations.

Production of 158 kg export metal barrels:

The sheet used to produce this barrel has a thickness of six tenths of a millimeter, the dia
نام فیلم:Booksmartژانر: هیجان انگیزکارگردان:Francesco Cinquemaniستارگان:Brendan Fraser, Famke Janssen, Morgan Freemanمحصول کشور: امریکا ، ایتالیاسال انتشار: ۲۰۱۹امتیاز: 4.4 از 10مدت زمان: ۹۳ دقیقهاطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: کارسون فیلیپس یک ستاره‌ی سابق فوتبال به یک کارآگاه خصوصی تبدیل می‌شود تا یک پرونده‌ی جنایی بسیار پیچیده را حل کند و…
زیرنویس هماهنگ اضافه شد
تریلر فیلم در ادامه مطلب
ادامه مطلب
نام فیلم:Booksmartژانر: هیجان انگیزکارگردان:Francesco Cinquemaniستارگان:Brendan Fraser, Famke Janssen, Morgan Freemanمحصول کشور: امریکا ، ایتالیاسال انتشار: ۲۰۱۹امتیاز: 4.4 از 10مدت زمان: ۹۳ دقیقهاطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: کارسون فیلیپس یک ستاره‌ی سابق فوتبال به یک کارآگاه خصوصی تبدیل می‌شود تا یک پرونده‌ی جنایی بسیار پیچیده را حل کند و…
با دوبله فارسی اضافه شد
تریلر فیلم در ادامه مطلب
ادامه مطلب
If she could possibly know what I can be aware of, what might she does? That's a deep deep question for me :)
And if she knew everything, what would happened?
Do I keep asking myself?
No
Of course not :)
But sometimes, I do ask it. But I can't look for the answer. Because I don't know!
So now.. let's talk about him :) shall I say this? I don't feel safe. The way your face is don't let me feel safe :) so... what do I gatta say but the acuall happenings to express my feelings? Do I bother not being able to express me? No. Surely not. I figured this out. But truely, deep, down, I was scared. Scared of the time when I got up... and my face would've been bloody... and you... oh I don't wanna say this! Are you here? Who knows? How could I know...? I don't have your IP address love... you're not
درباره این موردهدف ما این است که اطلاعات دقیق محصول را به شما نشان دهیم. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و دیگران آنچه را که شما در اینجا مشاهده می کنید ارائه می دهند ، و ما آن را تأیید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینیدکاندوم های TROJAN Pure ECSTASY UltraSmooth دارای طراحی منحصر به فردی هستند که به شما امکان می دهد لذت را احساس کنید - نه کاندوم. احساس می کند مثل هیچ چیز وجود دارد! طراحی منحصر به فرد و به راحتی باعث ایجاد احساس طبیعی تر در طی مقاربت می شود. روان
دانلود سریال Pure فصل دومدانلود فصل دوم سریال Pure با کیفیت عالیقسمت 5 فصل 2 قرار گرفت
زیرنویس فارسی
منتشر کننده : یوز دی ال
کیفیت: 720p.480p
کشور سازنده: کانادا
ژانر: درام
کارگردان: Michael Amo
بازیگران: Ryan Robbins, Alex Paxton-Beesley, Dylan Everett
سریال در مورد کشیشی است که به تازگی به عنوان رهبر مذهبی منطقه خود انتخاب شده تا جامعه اش را از باند های مواد مخدر پاک کند. اما به جای حل مشکلات، اقدامات او باعث عصبانی شدن سر دسته اوباش می شود و حالا او به منظور حفاظت از خانواده اش

Bitumen products include:
1_Breathed bitumen: From blowing hot air into pure bitumen in the last stage of purification is obtained.
They are used to make roofing sheets, car batteries, waterproof paints and lining.

2_Special bitumen: This type of bitumen is produced according to the request of customers with special specifications for regional and case applications and is mainly in the form of modified bitumen and oxidized bitumen.

3_Emulsion bitumen: It is a mixture of two liquids (water and bitumen) that are insoluble in which bitumen is suspended in very small particles in water.
The diameter of the bitumen grains is between 0.001 and 0.002 mm. The smaller the diameter of the bitumen particles, the better the emulsion.
Cationic emulsion bitumens based on their stability a
My name is saman GHaderpanah,a mechanical engineering student.
I'm going to write the ideas that come to my mind and bring them to the level of innovation if they can, and because of minds of people is different, I invite you to be creative and idealistic friends to share your ideas with us  Let go.  Maybe there are those who are waiting for the opportunity to present their plan and work together to build a new and better life for themselves and others, so we have the opportunity to look forward to your pure ideas.  Also, since ideas usually come out of need, anyone who thinks they need and has not yet developed a tool to address their need It can work together to express a need for a useful working idea.
⚠️ آشنایی با تفکرات پلید نیچه!
(قسمت دوم )
2️⃣ #نیچه_و_نژاد_پرستی :
اگر کتابهای نیچه را مطالعه کرده باشید می دانید که نیچه بارها از این عبارت استفاده کرده است "نژاد برتر "  که جهت رعایت اختصار دو نمونه را می آوریم: 
نیچه: یهودیان ناب ترین نژاد در اروپا هستند!
"هنوز به هیچ آلمانی بر نخورده ام که نظر خوشی به یهودیان داشته باشد ..."اجازه ندهید هیچ یهودی تازه ای وارد شود ،بخصوص دروازه های شرق را ببندید (دروازه های اتریش راهم ) "این است فرمان غریزه ی مل
کارایی فنی خالص در گمز
فایل پیش رو، کد نویسی کارایی فنی خالص یا pure technical efficiency در نرم افزار گمز GAMS هست فقط کافی است، تعداد واحد ها ویرایش و ورودی ها و خروجی وارد فایل شوند این فایل پس از محاسبه کارایی فنی خالص، نمرات کارایی را به صورت یک ستون به شما محقق گرامی تقدیم می کند

دسته بندی
اقتصاد

فرمت فایل
rar

حجم فایل
0 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
1

فایل پیش رو، کد نویسی کارایی فنی خالص یا pure technical efficiency  در نرم افزار گمز GAMS هست. فقط کافی است
In the name of Allah, Most Gracious, Most Merciful, In the name of Allah who is light, in the name of Allah who illuminates the light, In the name of Allah who is Light upon light, In the name of Allah who manages the affairs, In the name of Allah who created light from the light, all the praise be to Allah who created light from the light and descended it upon to Toor (Saini) Mountain, by a Book inscribed in parchment spread open, to the certain extent to the wise prophet, and all praise be to Allah who has been stated to Mighty and Dominance and is famous to pride and He has been thanked in joy and hardship, God sends peace upon our master Mohammad and his household who are pure.
Soudabeh:O Lord!  Choose easy tasks for me and don't ask me hard and tough tasks and make me succeed in doing what You like. O God! Turn my attention to Khair (good deeds) and make it easy for me to carry them out and help me in doing them; consider me among those who do Khair (good deeds), and bestow me the best curtsey as through which  I have turned towards You. O Lord! Assign me to be grateful of You and be among Your  reminders; besides, appoint me to say Your praise.   And make me dependent on Your worship and obedience ,  and be grateful with what You have decided.  And warn me of your anger and wrath,  O! The Most  Merciful of those who show Mercy.
Had it not been for the great sacrifice by Hussain Ibn Ali (a.s.)—the sacrifice that absolutely awakened and alerted history’s conscience—Islam would have perished, if not in the first, by the early 2nd century.
 June 16, 1993

We need to read between the lines, and carefully ponder over the life story of Hussain ibn-Ali (a.s.). Many have risen up in the world; they have had a leader, and they were also killed. Among them, numerous were children of the prophets and Imams (a.s.). However, Imam Hussain (a.s.) was unique. The event of Karbala was extraordinary. The martyrs of Karbala have a special position. Why? The answer is to be searched in the nature of the event, which gives a lesson to us all, including and maybe, in particular, to you, dear [disabled] war veterans.On
وردپرس با تعداد بسیاری ویژگی های فوق العاده همراه است که همواره در حال تغییر هستند. به تعدادی از این ویژگی ها آنچنان که باید توجه نشده و کمی از دیدها پنهان باقی مانده اند. در این مقاله ۱۰ ویژگی  مخفی و فوق العاده وردپرس که احتمالا از وجود آنها آگاه نیستید را برای شما بیان می کنیم.

ادامه مطلب
سوال :  تبصره ۲ ماده ۶۸ چیست✅دو فوق العاده ایثارگری در قوانین وجود دارد. ۱- فوق العاده ایثارگری ماده ۵۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران ۲- فوق‌العاده ایثارگری بند ۲ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری افراد مشمول هر کدام به شرح زیر است: ️ماده ۵۱ به جانبازان ۲۵ % و بالاتر غیر حالت اشتغال - آزادگان - فرندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون اخیرالتصویب️ بند ۲ ماده ۶۸ به رزمندگان - جانبازان - آزادگان -فرزندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون
آویشن یک گیاه بوته ای کوچک، چند ساله و همیشه سبز از خانواده نعناع است. گل های این گیاه در رنگ های صورتی، یاسی یا بنفش کمرنگ رشد می کنند. سالیان درازی است که از این گیاه در طب سنتی استفاده می شود و امروزه نیز به عنوان طعم دهنده و خوشبو کننده در آشپزی و همین طور صنایع آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین زنبورهای عسل از گیاه آویشن برای تولید عسل طبیعی استفاده می کنند، که نتیجه آن تولید عسلی با کیفیت بالا، مقوی و خوش طعم و عطر است.
18 گ
آویشن یک گیاه بوته ای کوچک، چند ساله و همیشه سبز از خانواده نعناع است. گل های این گیاه در رنگ های صورتی، یاسی یا بنفش کمرنگ رشد می کنند. سالیان درازی است که از این گیاه در طب سنتی استفاده می شود و امروزه نیز به عنوان طعم دهنده و خوشبو کننده در آشپزی و همین طور صنایع آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین زنبورهای عسل از گیاه آویشن برای تولید عسل طبیعی استفاده می کنند، که نتیجه آن تولید عسلی با کیفیت بالا، مقوی و خوش طعم و عطر است.
18 گ
و انت الظاهر فلیس فوقک شی و انت الباطن فلیس دونک شیNot upstream and not downstream. Every human has both upstream and downstream. These make the system of the guardian. The code of the guardian system is first, last, outward and inward. Because in the system of the guardianship the one must be behind the guardian. There is before and after well as upstream and downstream. There exist the characteristics of the guardian.God Himself is the First, Ty the Last, the Manifest and the Hidden, and He is the creator of the creature that has the first, the last, the outward and inward. It also proves that man is in the divine system of the guardianship that is before us and above us. The appearance and the interior of man are not one. But it must be in accorda
همه  گیاهان دارویی فوق العاده اند و دارای خواص و اثرات بسیار، اما این فوق العاده بودن مشروط بدان است که بدانیم این گیاهان دارویی برای  چه کسانی در  چه وقتی و به  چه میزان باید مصرف شوند تا فوق العاده خوب باشند و الا اگر علم به این شروط نباشد همین گیاهان می توانند فوق العاده بد باشند!!
برای مثال با بیمارانی برخورد کرده ایم که شنیده یا خوانده اند که سیر دارای چه خواص فوق العاده ای است ول ذا شروع به خوردن آن نموده اند و پس از چندی با عوارض جانبی ن
The act that is Maisour (easy)  infact , the accomplishment of this act is easy.  If the act is Masour (difficult)  it's fulfillment will be hard . When an affair easily turns into the act,  this method is called Sabil ( path ) . When an act surpasses the other act is called ( Khair ( good ) .when the affair is on the basis of Fitrah ( nature ) , it is easy to do ( Maisour) .  When the affair is on the contrary to Fitrah ( nature)  , not only the affair is difficult,  but it is hard to accomplish .
The enemy intends to make easy to do whatever is contrary to Fitrah and at the same time,  increase its love for doing it in the society .while according to the text of the prayer , Hayat Tayebeh ( pure life ),  Hazrat Fatima ( P.B.U.H)  expresses 12 aspects of Khair ( good deed)  ino
Lee توی هابیت نقش یه کاراکتر خیلی arragent و مغرور داره ... در عین حال fabulousness ازش میباره ... اما توی  pushing daisies یه موجود پاک و معصوم و به قول نگار گوگولیه ! (خیلی pure ئه کاراکترش میگه don't call the undead ppl zombie, that's disrespective ... ای خدا ... i wanna hug him) یه حس به قول مارشال "oh honey sweety babyyyyy" دارم بهش ... از اون meme ها هست که میگه "protact him at all cost" ، یه حس اونجوری به آدم میده ... الان من موندم ...
fabulous king of mirkwood or a cute pie maker?
قشنگ انگار دو تا ساید کاملا مخالف یه آدم بایپولر یا یه آدم مالتی آید
دریچه ای به مبحث بخش ششم در کتاب (ثروت شو)
۱) چگونه می توانیم باور کنیم که سالی خارق العاده در پیش داریم.
۲) راهکارهایی برای درآمد ماوراء طبیعه.
در این بخش در مورد باور داشتن به سالی خارق العاده صحبت می کنم .
من از شما می پرسم که شما زندگیتان را کجا بنا کرده اید؟ 
انتظار چه خبری را دارید ؟ به چه باور دارید؟
در مورد جواب این سوالات در کتابم به صورت راحت و آسان و کاربردی توضیج دادم  و راهکارهایی را ارائه کردم که بد نیست ، کتاب (ثروت شو) را بخوانید ت
Pure White
By:Mohammad Babaie
In
the middle of that dark black night , I woke up.I had a terrible pain in
my leg.I went to the kitchen and took a pill , sat at the table and
listened.The silence of the night was like a mysterious moaning.I
laistened very deeply.In far far away a dog was barking.Its barking had a
bitter taste of suffering and pain. In my thoughts away the white dog
at the grandpa's garden was a good friend in my childhood.That sense of
being alone was holding me very tightly.Maybe the dog was as alone as
me.
In
the early morning the sergeant shouted :"it's breakfast time."Again the
voice of barking was in my head but this time it was near.I opened my
eyes.I felt dizzy.I looked at the fences.It was the dog between the
barbed wire-barking and suffering.The soldier
طرز درست کردن آب دوغ خیار
درست کردن آب دوغ خیار در فصل تابستان دارای بازار داغ تر از خود این گرما هم می باشد که افراد بخاطر ماهیت خنک و فوق العاده دلنشین آب دوغ خیار آن را در این فصل مصرف می نمایند که آب دوغ خیار علاوه بر این که احساس خنکی را در بدن زنده میکند با ترفند های خاص نیز میتواند بسیار خوشمزه تر شود.در کوک فود همراه ما باشید.

ادامه مطلب

فرزندتان سرفه می‌‌کند؟ سرفه های مکرر شبانه اش خواب تان را مختل می‌کند؟
 قبل از اینکه به جستجو در داروخانه بپردازید تا یک شربت ضد سرفه پیدا کنید، یک قاشق عسل را امتحان کنید. مطمئناً نتیجۀ آن فوری و معجزه آسا نیست، اما یک تحقیق علمی نشان داده است که عسل با خواص منحصر به فردش، جایگزین بسیار مناسبی برای شربت سرفه است.
ادامه مطلب
کتاب تجارت خارق العاده با رهبری الهام بخش نوشته ی کوین گسکل توسط نشر نگاه نوین منتشر شده است. از آنجایی که کار تیمی برای موفقیت در بالاترین سطوح، بسیار مهم است. اعضای تیم نیاز به رهبری دارند که آن سوی افق ها را ببیند و ایده هایی داشته باشد که اثرات شگرف و فراگیری می گذارند. این که بتوان در اجرای این ایدها سهیم بود، بسیار هیجان انگیز است و این وقتی امکان پذیر است که رهبری خلاق در تمام رده ها در یک تیم به کار گرفته شود. کتاب تجارت خارق العاده با ر
در این مطلب به طرز تهیه ۶ نوع نان که هر کدام می‌تواند صبحانه‌ای خوشمزه و عصرانه‌ای انرژی بخش باشد می‌پردازیم.
نان دست پیچ
یک خمیرخوب باید سبک و پوک باشد و درعین حال بتواند وزن مواد احتمالی را که قرار است داخلش قرار گیرد تحمل کند. خمیر خوب باید صاف و یکدست بوده و حباب‌های بزرگ مربوط به هوا داخل آن نباشد، زیرا وجود حباب موقع پخت، نان را خراب می‌کند. پخت خمیر برای مدت طولانی، سبب تشکیل زنجیره‌های گلوتن می‌شود و محصول نهایی را سفت می‌کند.

اد
  دوبله 

ژانر : هیجان انگیز
محصول کشور : آمریکا | ایتالیا 
کارگردان : Francesco Cinquemani
ستارگان : Brendan Fraser, Famke Janssen, Morgan Freeman
کارسون فیلیپس یک ستاره‌ی سابق فوتبال به یک کارآگاه خصوصی تبدیل می‌شود تا یک پرونده‌ی جنایی بسیار پیچیده را حل کند و
DOWNLOAD  
مواد شیمیایی یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواد مورد استفاده در محیط های آزمایشگاهی می باشد که عموما جهت تحلیل و تجزیه و آنالیز کردن سایر مواد با کمک انواع تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

این موادشیمیایی بسته به نوع مصرف و کاربرد خود شامل دو نوع موادشیمیایی معدنی و موادشیمیایی آلی با گرید و درجه خلوص متفاوت (چون ACS، HPLC، GR، BioChemistry، Extra pure) می باشد که معمولا بر روی بسته بندی و در کنار نام اصلی مواد مشخص می شود. 

ادامه مطلب
مواد شیمیایی یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواد مورد استفاده در محیط های آزمایشگاهی می باشد که عموما جهت تحلیل و تجزیه و آنالیز کردن سایر مواد با کمک انواع تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

این موادشیمیایی بسته به نوع مصرف و کاربرد خود شامل دو نوع موادشیمیایی معدنی و موادشیمیایی آلی با گرید و درجه خلوص متفاوت (چون ACS، HPLC، GR، BioChemistry، Extra pure) می باشد که معمولا بر روی بسته بندی و در کنار نام اصلی مواد مشخص می شود. 

ادامه مطلب
God, those frickin' butterflies in my stomach...
برام دعا کنید، خیلی استرس دارم.
هم فوق‌العاده امیدوارم و هم فوق‌العاده ناامید. و احتمالا لیاقتش رو ندارم و خیلیا هستن که خیلی بیشتر از من تلاش کردن و زحمت کشیدن، اما آرزو که بر جوانان عیب نیست، هست؟ 
Iran Saffron to Export - How to distinguish pure saffron from fake sample?  

Iranian Saffron is well-known around the world since Iran is the first producer of this so-called “Red Gold”. 

It is the time to know about the ways of distinguishing pure Saffron from counterfeit sample.
Saffron is a plant that many researchers believe its first home has been Iran and about 65% of its production in the world is in Iran. 

The scientific name of saffron is Crocus Sativus.L and is one of the medicinal plants that dates back more than 2500 years ago.

It is said to be native to Greece and the Mediterranean region, but many researchers believe that saffron origin belongs to the slopes of the Zagros Mountains, especially the Alvand area in Iran, as the most valuable spice in the worl
 Last night, while I lay thinking here,
some Whatifs crawled inside my ear
and pranced and partied all night long
and sang their same old Whatif song:
Whatif I'm dumb in school?
Whatif they've closed the swimming pool?
Whatif I get beat up?
Whatif there's poison in my cup?
Whatif I start to cry?
Whatif I get sick and die?
Whatif I flunk that test?
Whatif green hair grows on my chest?
Whatif nobody likes me?
Whatif a bolt of lightning strikes me?
Whatif I don't grow talle?
Whatif my head starts getting smaller?
Whatif the fish won't bite?
Whatif the wind tears up my kite?
Whatif they start a war?
Whatif my parents get divorced?
Whatif the bus is late?
Whatif my teeth don't grow in straight?
Whatif I tear my pants?
Whatif I never learn to dance?
Everything seems well, and then
the nighttime
معجون تقویت عمومی بدن با تاثیر فوق العاده

معجون تقویت عمومی بدن با تاثیر فوق العاده بر سیستم عروق و استخوانها:
به روایت طب سنتی و جمع اوری شده بواسطه سایت طب الشفا
جوانه گندمسبوس برنجسبوس جو دو سرسبوس گندمپودر سنجدپودر کنجد سبوس دارزنجبیلجینسینگوانیل
روزانه یک قاشق غ از این معجون در یک لیوان شیر ریخته و با یک ق عسل و یا معجون پنج شیره شیرین و میل شود .محلول شدن مواد در شیر نه تنها مانع یبوست میشود بلکه با تنظیم سیستم دفع مناسب موجب لاغری ن
بازی فوق العاده زیبا و واقعا خارق العاده ی LIMBO توسط استودیوی بازیسازی Playdead در گوگل پلی برای اندروید عرضه گردید تا موج عظیمی از کاربران دوستدار بازی های آرکید را مجذوب خودش گرداند داستان بازی لیمبو در رابطه با پسریست که به دنبال خواهر گم شده‌ ی ‌خود می باشد ...
ادامه مطلب
امام حسین (ع) : «إِنّ شِیعَتَنَا مَنْ سَلِمَتْ قُلُوبُهمْ مِنْ کُلّ غِشّ وَغَلّ وَدَغَلٍ».
امام حسین (ع) فرمود: «شیعه ما کسى است که دلش از هرگونه خیانت و نیرنگ و مکرى پاک است».
(بحار الانوار، ج ۶۵ ص ۱۵۶ ح۱۰ )
imam hossain : Our disciple is the one whose heart is pure from betrayal and deception
How to Brew Iranian Fazel Saffron
Brew Saffron is so simple that at least all women should learn since it is perfect for the peace of mind.
Here Fazel will teach you the best method to brew Iranian Saffron.
We brew saffron to add a nice color to the stews and rice. Apart from the color, Saffron has tons of characteristics which I have explained here.
Fazel Tells you how to Brew Iranian Saffron
The good point is that the Brewed saffron can be kept in the fridge for over one week.
Before brewing the saffron, you should take the strings and grind them well till you have the power of Saffron.
Then put the powder into a tea pot.
Brew the saffron with hot water
Pure hot water into the tea pot that contains the powder of saffron. For one teaspoon of saffron, add half of glass of hot water. W
Iran Saffron to Export - How to distinguish pure saffron from fake sample?  

Iranian Saffron is well-known around the world since Iran is the first producer of this so-called “Red Gold”. 

It is the time to know about the ways of distinguishing pure Saffron from counterfeit sample.
Saffron is a plant that many researchers believe its first home has been Iran and about 65% of its production in the world is in Iran. 

The scientific name of saffron is Crocus Sativus.L and is one of the medicinal plants that dates back more than 2500 years ago.

It is said to be native to Greece and the Mediterranean region, but many researchers believe that saffron origin belongs to the slopes of the Zagros Mountains, especially the Alvand area in Iran, as the most valuable spice in the worl
چگونه عسل ارگانیک را تشخیص دهیم؟
عسل، شهد گل وگیاه بوده و شامل فروکتوز، گلوکز، مواد لعاب دار، اسید فرمیک، اسانس گیاهان و آب می باشد. برای تولید یک کیلو عسل باید 25000 زنبورعسل در طول فصل تابستان فعالیت کنند. عسل انواع مختلفی دارد و یک محصول غذایی مفید، پر ارزش و حیاتی است. خرید عسل ارگانیک و افزودن آن به رژیم غذاییتان در سلامت بدن شما بسیار موثر می باشد.
با توجه به گوناگونی و تنوع گیاهی موجود در مناطق مختلف، عسل ها با یکدیگر متفاوت بوده اند و تش
از اونجایی که من طرفدار هپی اندینگ های عادی هستم به خاطر نگرانیم رفتم سایت پروموویز که ببینم ته سریال تو فوق العاده ای چی‌میشه یه چیزایی نصفه نیمه دستگیرم شد !! کسی میدونه تهش چی میشه؟ پری ماهی مرکب چیکارس و آخر زوجا به هم میرسن؟ میشه اگه مسی دیده کامل بگه چی شد؟:( 
سالاد هلو با هلوی تازه، مرغ کبابی با طعم ریحان درست می‌شود و با سس مخصوصی که با سرکه بالزامیک و عسل درست شده، مزه‌ای فوق العاده می‌گیرد. لابلای این مواد اصلی برشهای خلالی پیاز و دانه‌های ذرت، زیبایی دو چندان به این سالاد می‌بخشند. این یک سالاد فوق العاده است که با همراهی پنیر کامل می‌شود.

ادامه مطلب
باربری تهرانباربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان حمل بار و خرده بار و اثاثیه را با تخفیف فوق العاده از بازار لاله زار تهران به سراسر نقاط کشور انجام می دهد. حمل بار از شهرک صنعتی شکوهیه به شهرهای مشهد شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...تخفیف فوق العاده حمل بار بازار لاله زار 
The enemy intends to make easy to do whatever is contrary to Fitrah ( nature)  and at the same time,  increase its love for doing it in the society. 
While according to the text of the prayer,  Hayat Tayebeh (pure life) Hazrat Fatima ( P.B.U.H)  expresses 12 aspects of Khair (good deed)  inorder to prevent this problem in the society .
The beginning of disorders is from the night that actually begins from Maghreb , although the correction begins from the night. If anyone wants to do Khair (good) he has to revive the night . In the first step,  we have a day and a night and in the second step,  we have Maghreb and Isha, morning and noon and evening.  Components of day and night is Yum . We have a Lail ( night)  that has two components of Maghreb and Isha and time of Maghreb is sho
استاد رائفی پور: 
سردار سلیمانی نماد غرور ملی ما بود امریکا درب مذاکره با ایران را برای همیشه بستخون پاک او و ‎ابو مهدی المهندس برای دو ملت وحدت آفرین است و به شجره طیبه مقاومت جانی دوباره می دهدانتقام سختی در پیش است هم از [دولت] امریکا و هم یارانشپس از این هیچ کدام در خاورمیانه امنیت نخواهند داشت
General Soleimani was the symbol of our national honor America shut the door of negotiation with Iran forever His and Abu Mahdi alMuhandis’s pure blood brings unity for two nations and irrigates the tree of resistanceA severe revenge is coming for both U.
استاد رائفی پور: 
سردار سلیمانی نماد غرور ملی ما بود امریکا درب مذاکره با ایران را برای همیشه بستخون پاک او و ‎ابو مهدی المهندس برای دو ملت وحدت آفرین است و به شجره طیبه مقاومت جانی دوباره می دهدانتقام سختی در پیش است هم از [دولت] امریکا و هم یارانشپس از این هیچ کدام در خاورمیانه امنیت نخواهند داشت
General Soleimani was the symbol of our national honor America shut the door of negotiation with Iran forever His and Abu Mahdi alMuhandis’s pure blood brings unity for two nations and irrigates the tree of resistanceA severe revenge is coming for both U.
به نام اوی من و تو
 اگر به شما بگویند که یک جای فوق العاده زیبا یک گوشه از دنیا هست که حتما باید هرکسی تا زنده‌است آنجا را ببیند، یا اینکه بگویند یک کار جالب هست که باید تجربه اش کنید تا تازه متوجه شوید اصلا هیجان یعنی چی؟ و یا از یک حس ناب که قادر هست آرامش را به هرکسی هدیه کند، برایتان تعریف کنند؛ یا بشنوید یک مزه فوووووق العاده خاص هست که اگر نچشید انگار در این دنیا به با هیچ طعمی آشنا نشده اید
ادامه مطلب
" ردیابی شاهین " (1941) با  هامفری بوگارت به عنوان یک بازپرس خصوصی سفت و سخت که به هیچ وجه یکی از اثرگذارترین کلاسیک های تاریخ فیلم محسوب نمی شود: بعلاوه ، شاهکار جان هاستون ، نمایش بدبینانه-بدبینانه او به جهان بود ، چهره هایی نمادین مانند فتال اغوا کننده زنانه و لانه های مرتب او. یکی از بنیانگذاران سبک فیلم نوآر را ترسیم کنید . با اجرای نهایی فیلم رنگی در اواخر دهه پنجاه ، این سبک فیلم به طور فزاینده ای نادر شد. با " The Poison Rose - Dark Dark " تیم کارگردانی 
این گوشی کپی شده از گوشیه هواهوی وای 9 s است من پیشنهاد میکنم این گوشی نخرید و بجاش گوشی y9s را خریداری کنید چون قیمت ها یکی است  این گوشی مانند انر9 است ومن پیشنهاد میکنم وای 9 s را خربداری کنید من خودم وای 9 s را داشم و هنوز دارم ابن  گوشی فوق العاده عالیست و دوربین جلو و عقب بسیار قویست و اندروید ان 9.1 است و امپر اون 4000 است عرضه اون 2019 بوده است و حافضه اون 128 است و فوق العاده است
From Hussain’s (PBUH) Ashura to the Reappearance of Mahdi (PBUH)
There are three categories of mourners…First category: Although they do not abandon mourning and attend mourning sessions, they commit any sin which its conditions are fulfilled! Perception of such person of the uprising of Imam Hussein (PBUH) is incomplete.Second category: Their hearts are pure and they mourn sincerely, but they do not know the purposes of mourning properly. Third category: Those who know fair and useful points about Ashura and have linked their lives to Imam Hussein's (PBUH) goals, they are closer to the truth and seeking it. Their mourning is more effective.
Also, the awaiting people…The first category are the people who sin and commit mistakes, but because they are naturally searching for true pea
Religionology

Author: Ayatollah Javadi Amoli
Publisher’s speech
The major issue of religion is a history of human history and a continuation of
the world. It has accompanied the length and width of time, so that there is no
period and no place for the truth of religion to be present. Religion is
born with man and remains with the man to all places and he not releases him
and has nothing but a human soul.
Religion, like natural phenomena, is sometimes at the peak and sometimes in the
nadir. Standing up with the Prophets and the favourites of God, it stands with
their sunset it fall. When the goddesses are victorious, religion is jubilation
in the minds and tongues, in wisdom and hearts, in verbs and fingers. And
whenever tyrannies and devils flaunts and have the illusion of victory,
دانلود فیلم Daughter of the Wolf 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم دختر گرگ ۲۰۱۹ کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود نسخه کم حجم فیلم دختر گرگ The Poison Rose 2019
لینک دانلود قرار داده شد
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم : یک خدمتکار بازنشسته به نام کلیر
هامیلتون که اکنون با آرامش خویش زندگی می کند، ولی او به زودی او آرامشش
را از دست می دهد، به دنبال افرادی است که او را آزرده کرده اند و همچنین
قصد دارد از آنها انتقام می گیرد و …

دانلود با لینک مستقیم
دانلود فیلم د
فیلم فوق‌العاده ال کامینو فیلم برکینگ بدEl Camino A Breaking Bad 2019
ژانر : اکشن , درام
بازیگران : Aaron Paul,Jesse Plemons,Krysten Ritter,Charles Baker,
کارگردان : Vince Gilligan
محصول: ایالات متحده آمریکا
تاریخ انتشار : 2019
⏰مدت زمان: 122 دقیقه
کیفیت WEB_DL 
ادامه مطلب
Vanguard of light 
Author: Ayatullah Makarem Shirazi
PREFACE This collection in your hand comprises of twelve pure traditions concerning Hazrat Mahdi ( a. s) . with six of them quoted from the famous books of eminent Sunni scholars and the other six narrated from famous Shiite sources. These traditions along with their translation and brief explanation are expressed in very concise, attractive and fluent manner. A brief glance over them can acquaint you with the dimension of Imam Mahdi’ s advent, the manner of his rule and the glad tidings given by the holy Prophet ( s. a. w. a) . and Imams ( a. s) . concerning him. One point that can clearly be observed in these traditions is that the matter of universal government of Imam Mahdi ( a. s) . is much higher than what a few among the ignor
برای همه ی شما که در این فضا مینویسید و برای شما که هم رگ و ریشه اید:میخواهم بگویم چقدر خوشحال و خوشوقتم که شمارا میشناسم ،روزمرگی هایتان میخوانم و میتوانم چیزهای زیادی ازشما یادبگیرم 
شما به معمولی ترین شکل ممکن فوق العاده اید و به فوق العاده ترین شکل ممکن معمولی هستید شما خودتانید و بر خلاف خیلیها سعی نمیکنید یه کپی تهوع آور باشید 
دوستتان دارم و برایتان بهترین ها را میخواهم 
دوستدار شما : ستوده 
+شبیه پست خداحافظی به نظر میرسد؟ ولی قرار
هرکدوم از انیمه هایی که در ادامه معرفی میشن ارزش یه پست جداگونه دارن ولی به دلیل محدودیت توی گذاشتن تصاویر و هم سبک بودنشون توی یه پست قرارشون دادم و همشون فوق العاده پیشنهاد میشن! البته برای دوستانی که جنبه ی بالایی دارن و توجه داشته باشید بیشتر پسرونه هستن!
من که عاشقشونم امیدوارم شمام خوشتون بیاد!

ادامه مطلب

ماشین اصلاح کیمی Kemei KM-5017
کد محصول : Kemei KM-5017
خط زن صفرو یک ریش تراش فوق العاده سریع بسیار سبک و خوش دست
یک ماشین اصلاح مقرون به صرفه اما شگفت انگیز 
اصلاح جادویی و خارق العاده 
کیفیت باور نکردنی و بسیار خوش دست 
شانه های کامل
پرقدرت و شارژی وبرق مستقیم
امروز رو میشه جزو روزای خاطره ساز ثبت کرد 
شبش که فوق العاده و کلی بحث کردیم با بچه ها و ساهت حدودای ۳ بود که خوابیدیم و صبح راس ساعت ۵ بیدار بودیم و با چشای پف کرده و حال زار پا شدیم بریم کوه
هوا عالی و سوز بهمن صورتمونو کرخت کرده بود خوبیش این بود که اینقد کرخت شده بودیم که سنگینیه بار هامونو حس نمیکردیم 
حسابی خوش گذشت
و من خستگی ناپذیر وقتی از کوه برگشتم با تمام ذوقم میخواستم برم کلاس محتوا کلاسی که باز با یه گروه فوق العاده بود
این جلسه خیل
...Loneliness
...I know it well , because i spent most of my life with it .when there is no one around you , loneliness is .loneliness means you and yourself  : for different people , it has different meanings .for some people it means being away from your friends
.for some people it means being away from your family.for some people it means being away from everyone.and for some people it means being away from the one you love ... but there are people , who have all these together .loneliness is calmness .loneliness is when  there is only one person there.loneliness is the sound of breathing of one person.loneliness is walking in the dark and empty streets.loneliness is being away from whom you care about .loneliness is suffering from pain when there is no one .loneliness is when you're
(نوا 2 نزدیک مدار اتحاد) نسخه ی دوم بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار نوا در سبک بازی های اکشن و آرکید محصولی از کمپانی پرآوازه ی گیم لافت برای سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن گرافیک اچ دی خیره کننده به همراه صحنه های خارق العاده تجربه ی بهترین و گرافیکی ترین بازی اول شخص جنگی را در اسمارت فون و یا تبلت اندرویدی شما به ارمغان می آورد!
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مجتبی شاه علی به نام عشق فوق العاده
Текст песни Wonderful Love Mojtaba Shahali
تو همونی که دلم میخواد دنیامو باهاش نصف کنمТы тот, кто хочет разрезать мой мир пополам
یجوری نگام میکنی دلش میلرزه آدم Ты выглядишь как я дрожу
آره میگم که همه بدونن توی عشق فوق العادم

ادامه مطلب
“بورانی اسفناج” را به شکل های مختلفی تهیه می کنند ولی با سیر و گردو مزه فوق العاده ای دارد و بسیار مقوی می شود. به سرعت و تنها در 30 دقیقه تهیه می شود و به عنوان یک مکمل کم هزینه می توان از آن نام برد.مواد مورد نیاز برای بورانی اسفناج

* اسفناج : 1 کیلو
* گردوی خرد شده : 4 قاشق غذاخوری
* ماست : 500 گرم
* سیر تازه : 100 گرم 
* نمک و فلفل و زردچوبه : به مقدار کافی

ادامه مطلب
بازگشت هایی دراماتیک، یک فینال تمام انگلیسی، آژاکسی فوق العاده و برخی قهرمانان غیرمنتظره. تورنمنتی که در یادها می ماند.
فصل
گذشته لیگ قهرمانان همچون همیشه پر بود از لحظات تلخ و شیرین. پر بود از
گل ها، حسرت ها، خاطرات و دستاوردها. اما اتفاقات فوق العاده زیادی در فصل
گذشته رقم خورد که می تواند فصل 2018-2019 را ملقب به بهترین تورنمنت تاریخ
لیگ قهرمانان کند. اما چرا؟
ادامه مطلب
عطر و ادکلن and tagged Absolu  (تلفظ به فرانسوی: ابسُلو), Absolute  (تلفظ به انگیسی: ابسُلوت), amber, Aqua – Acqua – Aqva (تلفظ: آکوآ), Bois (تلفظ فرانسوی: بوآ), Bouquet (تلفظ به فرانسوی: بوکّه – تلفظ به انگلیسی: بووکِی), Cologne, Donna (تلفظ ایتالیایی: دُنّا), Eau (تلفظ:  O), EAU DE COLOGNE, Eau de Parfum (اُ دُ پاغفوم), Eau Fraiche (تلفظ به فرانسوی: اُ ف غِیش), Eau Tendre (تلفظ به فرانسوی: اُ تُندغ), EDP, EDT, Elixir (تلفظ فرانسوی: الیکسیغ), Essence ( تلفظ به انگلیسی: اِسِنس), Extreme (تلفظ فرانسوی: اکستغِم – تلفظ انگلی
سایت فاست هاب فوق العاده انواع کوین ها 
در سایت  به عنوان نمونه می تونید از هر 2 دقیقه   3050 ساتوشی بدست بیاردید  و 1 ساعته به برداشت برسید و حالشو ببرید

این سایت تنها به سایت فاست هاپ پرداختی داره  اگه عضو نیستین عضو شوید و کیف پول فاست هاپ خودتون وارد سایت اصلی نمایید

ادامه مطلب
هرکدوم از انیمه هایی که در ادامه معرفی میشن ارزش یه پست جداگونه دارن ولی به دلیل محدودیت توی گذاشتن تصاویر و هم سبک بودنشون توی یه پست قرارشون دادم و همشون فوق العاده پیشنهاد میشن! البته برای دوستانی که جنبه ی بالایی دارن و توجه داشته باشید بیشتر پسرونه هستن!

ادامه مطلب

ادامه مطلب
خلاصه روز بیست و چهارم وقتی تو مشتاق کمک به فردی دیگر باشی، قدرتی بی حد وحصر داری. اما وقتی این قدرت را توام با شکرگزاری هدایت کنی، در واقع صاحب عصایی خارق العاده میشوی که میتواند به مردمی که به آنها اهمیت میدهی کمک کند.حواست به هر جا معطوف باشد انرژی در همان جا جاری میشود و  دقیقا به همین دلیل بود که عیسی مسیح قبل از هر معجزه ای خدا را شکر میکرد. شکرگزاری نامرئی است اما وقتی نیروی انرژی واقعیت با انرژی خواسته ات جفت و جور شود، درست عین داشتن ع
There's gotta be a reason that I'm here on earth
Gotta be a reason for the dust and the dirt
The changing of the seasons never change my hurt
?So what's it worth, what's it worth
 Worth another shot of whiskey and another sip of gin
Another drop of poison that is slowly sinkin' in
If we're going down together, better take another hit
We won't be here forever so let's make the best of it
Gotta be a reason
Alec Benjamin 
+ازتون خواهش می‌کنم که برید کل آلبوم narrated for you رو گوش بدید.
این‌قدر خوبه، این‌قدر قشنگه، این‌قدر عالیه که کلمات واقعا توصیفش نمی‌کنن. 
الان بیشتر از یه هفته‌ست که یه سره دارم گوشش می‌دم و سیر نشدم. 
آفرین،
راهبند بازویی آگسا تولید داخل کشور با توجه به استاندارد های اروپایی و با قیمت فوق العاده تولید شده است.
سیستم این راهبند از نوع الکترومکانیکی میباشد، با موتور قدرتمند 200 وات که نسبت به راه بند های موجود در بازار فوق العاده قوی تر است.
سیستم این راه بند به صورت کامل همراه ریموت و پنل کنترل نگهبانی و قابلیت نصب نوار LED،فلاشر و چشمی ایمنی خطی را نیز دارا میباشد.
این سیستم قابلیت اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد را نیز دارد.

جهت سفارش و یا کسب
این باغ ویلا متفاوت و فوق العاده لوکس در شهریار  بیشتر مناسب خریدارانی می باشد که قصد خرید باغ ویلا و سپس اجاره دادن آن به عنوان لوکیشن عکاسی و باغ آتلیه می باشد. در این باغ ویلا 2500 متری  مجموعاً حدود 300 متری ویلا لوکس در دو طرف باغ ساخته شده است. از ویژگی های خاص این ویلا می توان به روف گاردن آن  با چشم انداز فوق العاده که دارد اشاره کرد

ادامه مطلب
میلگرد تفلون
شیلنگ و میلگرد تفلون (PTFE Rebar and Hose) از بهترین مواد PTFE ساخته شده است که به دو روش اکسترودر و ریختگی Moulding  ساخته می شود. این محصولات مورد استفاده بسیاری در صنایع مختلف همانند الکترونیک، پزشکی، شیمیایی، پتروشیمی، غذایی و … دارند.از مشخصات بارز شیلنگ تفلون یا میلگرد تفلونی ، مقاومت در برابر انواع مواد شیمیایی و محیط های اسیدی (خورنده) دارای کمترین ضریب اصطکاک (از همه فلزها و پلاستیک ها) و سازگار با محیط زیست می باشند. همچنین ازم
کورن داگ یه غذای خیلی خوشمزه و پرطرفدار آمریکایی و البته یه غذای ملله. پیشنهاد میکنم که این مطلب رو از دست ندین چون کورن داگ فوق العاده خوشمزه است و توش از سوسیس و پنیر استفاده میشه. حتی مورد داشتیم که برخی بعد از دیدن این مطلب دچار غش و ضعف شدن یا به حالت تشنج در اومدن! پس ادامه مطلب رو دنبال کنین تا طرزتهیه این فست فود فوق العاده رو یاد بگیرین.
ادامه مطلب
لیکوپن چیست؟
لیکوپن چیست؟ لایکِپینˈlī-kə-ˌpēn)  یا لیکوپن)  یک کراتنوید (kəˈrätnˌoid یا کاروتنوئید) است - یک رنگدانه طبیعی که به بعضی از سبزیجات و میوه ها، رنگ قرمز می بخشد.
چندین مطالعه منتشر شده وجود دارد که ارزیابی می کند که لیکوپن موجود در محصولات گوجه فرنگی یا مکمل ها می تواند اثرات محافظتی در برابر سرطان پروستات و بیماری های قلبی عروقی داشته باشد.
با این حال ، شواهد و مدارک کافی برای گفتن این که لیکوپن چنین مزایای سلامتی را ارائه می دهد، وجود
۱۲ خاصیت فوق‌العاده‌ی عسل طبیعی
عسل طبیعی خاصیت آنتی بیوتیکی دارد و سرشار از مواد معدنی از قبیل کلسیم، سولفور، آهن، روی، پتاسیم و منیزیم و حاوی ویتامین‌های A، B1، B2، B3، B5و C می‌باشد. عسل یکی از بهترین مکمل‌های غذایی محسوب می‌شود که خواص دارویی زیادی دارد.ادامه مطلب ۱۲ خاصیت فوق‌العاده‌ی عسل طبیعی ادامه مطلب...
شرکت حافظان حریم سپاهان،عامل فروش و نصب و راه اندازی انواع راهبند اتوماتیک در کشور،سیستم های راهبند تولیدی و وارداتی خود را به صورت همکاری و با قیمت فوق العاده به همکاران این رسته به فروش می رساند،این سیستم ها با کیفیت فوق العاده و در انواع راهبند های الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک و در طول بازوهای 2 تا 8 متر بوده و دارای قابلیت تردد روزانه 100 بار و روزانه نامحدود می باشند.
مدیریت فروش : 09130520455
نخود یکی از پرخاصیت ترین حبوبات می باشد که در طب سنتی به مصرف آن تاکید شده است. آب نخود بهترین ماده غذایی در فصول سرد سال می باشد زیرا نخود طبع گرمی دارد.برای درمان نازایی مصرف روزانه آب نخود همراه عسل بسیار توصیه شده است.همچنین آب نخود ملین است و از یبوست جلوگیری می کند.همچنین تحقیقات نشان می دهد آب نخود موجب رفع عفونت ریه و کاهش تورم لثه ها می شود.در این مطلب در نیک صالحی به خواص آب نخود پرداخته ایم.

ادامه مطلب
باربری تهران
باربری تهران که سالهای سال است با نام تجاری نتسان در زمینه خدمات حمل بار درون شهری و بین شهری در شهر تهران فعالیت می کند مفتخر است که ارزانترین خدمات حمل بار را برای انتقال بار از تهران به قائن ارائه دهد. ارزانی خدمات ما ضمن حفظ کیفیت می باشد.
تخفیفات فوق العاده باربری قائن تهران
O, Allah! Send Your peace upon Mohammad and his pure household, and his chosen companions, and his pure partner (wife) and his offspring, to every prophet who has given the good news of his coming, and the prophets who are in the chain of his ancestors, and also send peace upon those who in sending peace upon them is achieved Your satisfaction of Your prophet, O God! Bestow Your peace and mercy upon them as far as they are satisfied and then add as much as You deserve, O! The Most Merciful of those who show Mercy.O, God! Send peace upon Mohammad ( P.B.U.H.) and his households like the peace that You sent to Abraham and his household and grant the same blessing on Mohammad and his household, and Grant the same mercy upon them, indeed You are Praiseworthy and Glorious.O, God! Bestow to Moham
محصول مدرن /محصول با تکنولوژی روز دنیا/محصول ساخته شده با بکارگیری با کیفیت ترین مواد اولیه و قطعات/ کالا فوق العاده کاربردی/کالا فوق مدرن/کالا پرقدرت و با دوام /محصول کم مصرف/محصول با کیفیت باطراحی فوق العاده حرفه ای/محصول باتکنولوژی روز دنیا/محصول با ماندگاری و دوام بسیار طولانی/محصول شگفت انگیز/محصولی برای پیشرفت در زندگی/محصول پرطرفدار/محصول پیشرفته و کاربردی/
جزوه فوق العاده هوش مصنوعی موسسه پارسه
فرمت : pdf
تعداد صفحات : 90
بهترین منبع درس هوش مصنوعی هم برای کنکور و هم برای آزمون های استخدامی
منبع اصلی سوالات سازمان سنجش
پوشش 100% مطالب کنکور دولتی
پوشش 100% مطالب آزمون های استخدامی
با یک بار خوندن درصد هر درس را بین 60 تا 100 بزنید
فوق العاده عالی و فوق العاده خلاصه یعنی خط به خط جزوه نکات کنکوریه
به نظر من اگه میخوای واسه ارشد یه دانشگاه دولتی خوب قبول بشی فقط و فقط جزوه های پارسه رو بخون هم خیلی خلاصه هس
اگر از آن دسته کاربرانی هستید که از بین محصولات آرسی فقط به ماشین کنترلی علاقه دارید، بهترین گزینه رادیو کنترل آنها در صفحه پیش روی شماست. رادیو کنترل فوتابا ۳PRKA با سیستم رادیو 2.4GHz FHSS یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به ماشین کنترلی است. طراحی فیزیکی و عملکرد فوق العاده این رادیو کنترل به گونه‌ای است که امکان کنترل ماشین‌های RC را برای رانندگان بسیار ساده و جذاب می‌سازد. در واقع می‌توان گفت این رادیو کنترل دارای ویژگی‌های بسیار فوق العاد
اگر از آن دسته کاربرانی هستید که از بین محصولات آرسی فقط به ماشین کنترلی علاقه دارید، بهترین گزینه رادیو کنترل آنها در صفحه پیش روی شماست. رادیو کنترل فوتابا ۳PRKA با سیستم رادیو 2.4GHz FHSS یک انتخاب مناسب برای علاقه مندان به ماشین کنترلی است. طراحی فیزیکی و عملکرد فوق العاده این رادیو کنترل به گونه‌ای است که امکان کنترل ماشین‌های RC را برای رانندگان بسیار ساده و جذاب می‌سازد. در واقع می‌توان گفت این رادیو کنترل دارای ویژگی‌های بسیار فوق العاد
آهنگ امیر تتلو درواقع
دانلود آهنگ زیبا و فوق العاده ♪ درواقع ♪ با صدای ♪ امیر تتلو ♪ از رسانه ♥ گیتار موزیک ♥ همراه با پخش آنلاین و متن ترانه.
بزودی… دمو قرار داده شد

متن آهنگ امیر تتلو درواقع
به محض انتشار قرار خواهد گرفت
منبع: guiatrmusics.com
امروز سومین جلسه استخر‌ رو رفتم. توی این چند سالی که مرتب میرم، شنا برام چیزی بیشتر از یه فعالیت و تحرک شده، یه تفریح فوق العاده است. توی شنا کردن ذهنم کاملا آزاده و فقط متمرکزم روی حرکات، همین که از روزمرگی جدام میکنه، یه دنیا ارزش داره.
معمولا آخر سانس، میرم قسمت کم عمق و روی آب دراز میکشم، بدون حرکت، چشمام میبندم و فقط گوش میدم‌. اگر استخر خلوت باشه صدایی که شنیده میشه مثل هوهوی باد توی بیابونه، اون قسمت یکم خنک تره و تن آدم مور مور میشه،
خیلی نوجوان که بودم، ژیمناستیک‌کار بودم. آن‌روزها آرزو داشتم پاهایم 180 درجه باز شوند. شب‌ها درباره اش رویا می‌دیدم. روزها با فکرش زندگی می‌کردم و از مربی می‌خواستم به من تمرین اضافه بدهد. احساس می‌کردم بزرگترین کاری‌ست که می‌توانم بکنم تا من را به یک فرد خارق‌العاده تبدیل کند. خیلی تلاش کردم تا بالاخره اتفاق افتاد و در مسابقات مدرسه پاهایم 180 درجه باز شد و در اوج افتخار و شادی بودم.
پس از آن، بزرگتر که شدم، زندگی پیچیده‌تر و سخت‌تر شد
درباره این موردهدف ما این است که اطلاعات دقیق محصول را به شما نشان دهیم. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و دیگران آنچه را که شما در اینجا مشاهده می کنید ارائه می دهند ، و ما آن را تأیید نکرده ایم. سلب مسئولیت ما را ببینیدکاندوم غیر لاتکس SKYN Elite ، 10 تعدادفوق العاده نازک و فوق العاده نرم برای راحتی مناسب. کاندوم های تجاری SKYN در برابر بارداری محافظت می کنند و در صورت استفاده صحیح ، به کاهش خطر انتقال عفونت HIV (AIDS) و بسیاری از عفونت های مقاربتی دیگر کم

شهید مطهری هجده سال از من بزرگ تر بود، یعنی یک نسل از من مسن تر بود، با این همه، با هم دوستیِ فوق العاده داشتیم. ایشان همواره می کوشید از جایگاه اجتماعی من حمات کند و در سخنرانی ها و مجالسِ خود از من یاد می کرد.

منبع: «خون دلی که لعل شد» (خاطرات حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) از زندان ها و تبعید دوران مبارزات انقلاب اسلامی)، صفحه 59
حسین فوق العاده شخصیت فعالی داشت، با اینکه مهندس‌عمران بود و امکانات زیادی برای اشتغال در جاهای دیگر داشت اما برای اینکه به استخدام سپاه در بیاید نذر کرد و بعد از عضویتش در سپاه هم، فوق العاده موثر بود و به سرعت درجات بالاتر را طی کرد. پادگان ها و استحکامات مرزی زیادی در نقاط مختلف کشور در گمنامی ساخت، از سیستان و بلوچستان گرفته تا کردستان و خوزستاناما با اینکه همه جا فعال بود و نقشی محوری در محل کارش داشت، برای رفتن به سوریه خیلی تلاش می کر
بعد از پست خانم ابارشی که تاکید ویژه ای به خاطره نویسی داره هر شب سعی می کنم بیام این جا و از اتفاقات خوب روزهام بگم ولی بعضی روزها از زیر کار در میرم موکول می کنم به بعدا
به قول یه دوست این بعدا های من هیچ وقت نمیان
این چند روز یه عالمه فیلم خوب دیدم.
از فیلم هایی که امسال اسکار گرفته بودند تا بعضی فیلم های دیگه
١- کتاب سبز green book- در مورد تبعیض نژادی - زندگی یه پیانیست سیاه پوست- دیالوگ های فوق العاده ای داره
٢- مدرسه شبانه night school- بیشتر شبیه تبلی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها